Actualitate

De sărbători să fim mai buni!

2969

De sărbători haideţi să fim mai buni, să aducem magia sărbătorilor de iarnă şi bucurie pe chipurile celor mai trişti ca noi. E un îndemn pe care l-au urmat şi elevii de la Liceul Teoretic "George Meniuc" din capitală.
sursa http://jurnaltv.md/


Articole postate de același autor
455

ATOM provoacă tinerii la Drumeția Prieteniei

Asociația Tinerilor Ortodocși din Moldova în parteneriat cu Episcopia de Ungheni și Nisporeni, cu binecuvântarea Preasfințitului Petru, organizează o întâlnire de suflet a tinerilor ce cuprinde vârsta între 13 – 22 ani în perioada 24 – 27 iulie 2018, în localitatea Mîrzoaia, r-nul Nisporeni cu un program distractiv educațional – Drumeția Prieteniei. Drumeția Prieteniei – este întâlnirea […]