sursa aparatorul.md/


sursa aparatorul.md/
O bătrână din Serbia care trăieşte izolată de societate a moştenit peste o jumătate de milion de euro după moartea soţului ei, dar a decis să doneze toţi banii. Marija Zlatic are 86 de ani şi trăieşte într-o colibă de chirpici într-o zonă muntoasă din estul Serbiei. Femeia a aflat în urmă cu cinci ani […]
Secvenţe video din cadrul Conferinţei cu tinerii la biserica USM. 09.03.2016